На водоймах Полтавщини відкрито навігацію для маломірних суден

Інформація

Навігація для маломірних (малих) суден на водоймах Полтавщини дозволена з 15 квітня до 15 листопада 2019 року. 
Рішення про відкриття навігації ухвалене сесією Полтавської обласної ради на підставі закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Водного кодексу України та пункту 13 Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області.


Із метою упорядкування використання плавзасобів на всіх водоймах області, забезпечення безпечного руху плавзасобів, підтримання правопорядку, запобігання нещасним випадкам з людьми на воді і дотримання екологічної безпеки навколишнього середовища водні поліцейські Кременчука спільно з фахівцями інших галузевих служб планують реалізувати низку профілактичних заходів. Зокрема,  провести щорічний технічний огляд баз для стоянки маломірних (малих) суден на човнових станціях (з подальшим їх інспектуванням під час експлуатації). 


Керівник водної поліції міста Кременчук Олег Стешенко нагадує власникам плавзасобів про необхідність дотримання правил перебування на човнах на водоймах, оформлення відповідних документів та наявність жилетів безпеки.  


 

За інформацією Кременчуцького відділу поліції