«Руйнуй стереотипи пізнаючи себе»: жінки-поліцейські Полтавщини поділилися своїми історіями успіху

Інформація

12-го жовтня в обласному управлінні поліції Полтавщини відбулася Міжрегіональна онлайн-конференція «Руйнуй стереотипи, пізнаючи себе», проведена за ініціативи Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО) спільно з UN Women (ООН Жінки).  

У конференції-телемості взяли участь п’ять міст: Київ, Кривий Ріг, Полтава, Маріуполь та Львів.

Під час конференції учасники прослухали мотиваційні промови від ключових спікерів та взяли участь у відкритій дискусії на тему: "Виклики і перешкоди в діяльності жінок-правоохоронниць".

Від поліції Полтавщини спікерками виступили полковник поліції Жанна Ахіджанян, заступниця начальника управління превентивної діяльності обласного управління поліції Полтавщини та майор поліції Олена Демяник, начальниця відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП Полтавщини.

Поліцейські розказали про свій шлях до успіху в професії, поділилися своїм реальним досвідом та дали цінні поради іншим жінкам, які мріють про власну кар’єру у правоохоронних органах.

Зокрема, Жанна Ахіджанян порадила тим, у кого є мрія працювати в поліції, впевнено йти до неї, бути дисциплінованим та мати велике бажання допомагати людям.

Олена Демяник висловила побажання іншим жінкам удосконалювати свої професійні якості і пам’ятати, що для досягнення успіху потрібно якісно виконувати свою роботу та бути наполегливим.

Під час практичного психотренінгу учасники говорили про стресостійкість, боротьбу з вигоранням, протидію стереотипів та дискримінації, мали можливість дослідити себе, власні ресурси, дізнатися про свої «зони розвитку».

Відділ комунікації поліції Полтавської області
 

 

 

поліція
новини