На Полтавщині зведений загін поліції вирушив на схід країни для забезпечення публічного порядку та безпеки

АТО/ООС

Сьогодні, 14-го вересня, під час чергової ротації, заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв побажав бійцям успішного виконання бойових завдань на сході країни.

У своїй промові до колег Максим Ахрамєєв зазначив: «Ви неодноразово брали участь у забезпеченні публічного порядку й безпеки на сході країни. У вас є і досвід, і розуміння того, які задачі стоять перед зведеним загоном поліції Полтавщини. Вдячний кожному із вас за мужність, відвагу, витривалість та стійкість. Бережіть один одного, а ми зробимо все можливе, щоб ви були належним чином забезпечені».

Також заступник начальника поліції Полтавщини наголосив, що успіх в роботі залежить від дисциплінованості кожного з поліцейських, взаємодопомоги взаємопідтримки та суворого дотримання чинного законодавства.


 
Нагадаємо, нещодавно діти прийшли підтримати поліцейських, які вирушають в зону ООС. Вони підтримали правоохоронців добрим словом та побажали їм здоров’я, миру, злагоди та любові. Також школярі вручили бійцям паперові білі голуби, що уособлюють мир та добро.
 
 
Відділ комунікації поліції Полтавської області

 

поліція
новини