Цими вихідними 26 родин працівників силових структур змагалися за звання «найспортивнішої сім’ї»

Діти

Традиційні спортивно-розважальні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім'я» відбулися 5 жовтня на майданчику спорткомплексу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Захід приурочили Дню захисника України та Дня українського козацтва.

За призові місця і титул «найспортивнішої родини» змагалися сім'ї поліцейських, військовослужбовців, представників інших силових структур та учасників АТО. Свою вправність і згуртованість команди мали можливість перевірити у 5-и естафетах: «Козачок», «Стрибунці», «Пазл», «Смуга перешкод» та «Комбат».

Організатори заходу – КЗ «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Як зазначив працівник відділу ювенальної поліції області Тарас Михайленко, головна мета турніру полягає не тільки у визначенні найспритніших і найсильніших родин. Цілі заходу більш фундаментальні – об’єднати батьків і дітей довкола спільного інтересу, створити умови для налагодження між ними міцного емоційного зв’язку.

Відділ комунікації поліції Полтавщини
За матеріалами відділу ювенальної превенції поліції області
 

поліція
новини