«Завдяки впровадженню системи спостереження «Безпечне місто» в Полтаві знизилась кількість вуличних злочинів та вдалось суттєво збільшити відсоток їх розкриття» - Сергій Бейгул, начальник Полтавського відділу поліції

Прес-конференція, круглий стіл

Сьогодні відбулась прес-конференція начальника Полтавського відділу поліції Сергія Бейгула та керівників територіальних підрозділів поліції міста Полтава. Тема заходу – результати роботи поліції міста Полтава за 10 місяців 2019 року.

Очільник поліції Полтави ознайомив журналістів з криміногенною обстановкою на території обслуговування та довів основні результати роботи поліції.

Зокрема, він повідомив про зниження кількості скоєних розбійних нападів, грабежів та крадіжок, вчинених на вулицях міста. Крім цього, зазначив про збільшення відсотку розкриття даної категорії злочинів. На думку Сергія Бейгула, досягти цього вдалося багато в чому завдяки впровадженню у місті Полтава системи спостереження «Безпечне місто».
Начальники відділення поліції № 1 та № 2 міста Полтава Сергій Махно та Олександр Кравченко ознайомили журналістів з подробицями роботи підрозділів по розкриттю резонансних злочинів, які були скоєні на території районів міста. 

Відділ комунікації поліції Полтавської області

 

поліція
новини
безпека