На Полтавщині представники поліції та прокуратури навчають дітей основам правової поведінки

Профілактичні заходи

Традиційно на початку вересня поліцейські Полтавщини проводять з учнями місцевих шкіл «Уроки з поліцейськими». Такі заняття проводяться в інтерактивній формі, аби зацікавити школярів та якомога доступніше донести важливу інформацію.


Інспекторка ювенальної превенції Лубенського райвідділу поліції Катерина Юхименко спільно з поліцейськими сектору поліцейської діяльності №1 ВП №2 (смт Оржиця) провели заняття з учнями 5, 6 та 7 класів опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на тему «Безпека дорожнього руху».

Поліцейські розповіли дітям про основні Правила дорожнього руху та значення дорожніх знаків. Окрім того, учні мали змогу приміряти поліцейське спорядження та посидіти за кермом службового автомобіля.


Разом з прокуроркою Лубенської окружної прокуратури Катериною Тютюнник гості обговорили зі старшокласниками тему булінгу та алгоритм захисту прав у випадку цькування учасника навчального процесу. Також підліткам роз’яснили основні аспекти кримінального та адміністративного законодавства в частині відповідальності неповнолітніх. Зокрема, зупинилися на кримінальних проступках та злочинах.


Правоохоронці відзначають високу ефективність інтерактивних уроків, оскільки за рахунок цікавого формату вони дозволяють учасникам освітнього процесу опановувати нові знання.

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Лубенського районного відділу поліції)

 

 

поліція
новини
діти