На Полтавщині виявлено 94 незаконних мігранти, 50 з них вже виїхали до своїх країн на підставі рішення про примусове повернення

Профілактичні заходи

Як уточнюють в управлінні превентивної діяльності поліції області, за період проведення профілактичних заходів під назвою «Мігрант», рішення про примусове повернення до країн походження прийняті вже відносно 83 із 94 виявлених іноземців-нелегалів.

Трохи більше ніж за місяць відпрацювання, поліція спільно з фахівцями управління Державної міграційної служби склали 218 адміністративних матеріалів – як відносно іноземців, так і мешканців, й посадових осіб регіону, які або надавали житло, або використовували їх працю з порушенням вимог українського законодавства.

Так, зокрема, до адмінвідповідальності притягнуто 20 осіб, які надали жилу площу іноземцям, за порушення строків їх вчасної реєстрації (ст. 205 КУпАП).  8 адміністративних матеріалів складено на посадових осіб підприємств, які винаймали іноземців, не дотримуючись встановленого порядку їх працевлаштування в Україні (ст. 204 КУпАП).   

Відносно іноземців складено 183 протоколи за порушення Закону України про правовий статус іноземців (ст. 203 КУпАП) та 211 – за інші адміністративні правопорушення у сфері громадського порядку і безпеки дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Полтавської області 
За інформацією УПД ГУНП Полтавщини

поліція
новини