У Миргороді поліція, пробація та правова допомога для студентів Миргородського художнього-промислового коледжу ім. М.В. Гоголя провели лекцію «Скажи наркотикам – ні!»

Профілактичні заходи

Інспектор ювенальної поліції Яніна Захода, начальник сектору з питань пробації Юрій Явтушенко та начальник «Миргородського бюро правової допомоги» Юлія Барило зустрілись зі студентами Миргородського художньо-промислового коледжу ім.М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім.Юрія Кондратюка.
Під час свого виступу поліцейська Миргородського відділу поліції розповіла присутнім про шкідливість наркотичних речовин і про психологічні наслідки від вживання наркотиків, курильних сумішей та алкоголю.

Окремо, Яніна Захода наголосила підліткам, що за розпивання спиртних напоїв та появу в громадських місцях у стані сп'яніння особам, які досягли 16 років загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 178 КУпАП. У разі, якщо правопорушники ще не досягли 16 років, до адміністративної відповідальності будуть притягнуті їх батьки.

Виступаючі звернули увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління і продемонстрували слухачам профілактичний фільм, в якому без перебільшення описується життя тих, хто не зміг колись відмовитись від пропозиції спробувати наркотики.

Студенти коледжу взяли активну участь у обговоренні цієї теми.


Миргородський відділ поліції 
 

поліція
новини