Поліцейські Полтавського району скерували до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства, яке заборгувало працівникам понад 700 тисяч гривень

Розкриття злочинів

До Полтавського районного відділення поліції звернулися громадяни та повідомили, що на підприємстві, де вони працюють, близько 4-х років не виплачується заробітна плата.  

За результатами проведення досудового розслідування поліцейськими було встановлено, що 51-річний директор вказаного підприємства порушив вимоги статті 24 закону України   «Про оплату праці» та статті 115 Кодексу законів про працю (порушував строки виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства та умисно не здійснював оплату праці). Дії директора призвели до заборгованості по виплаті заробітної плати на загальну суму понад 720 тисяч гривень.

Особі повідомлено про підозру у скоєні злочину, передбаченого частиною 1 статті 175 Кримінального кодексу України - невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат. 

Під процесуальним керівництвом прокуратури обвинувальний акт направлено до суду.

Санкція статті 175-ї передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією Полтавського районного відділення поліції

поліція