На Полтавщині минулої доби перевірено понад 2 300 осіб: робота поліції в умовах воєнного стану

stoprussia

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:
«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили понад 840 транспортних засобів та більше ніж 2 340 осіб. Чотирьох людей перевіряють на причетність до співпраці з ворогом».

У зв’язку з необхідністю усунення ризиків та захисту населення від ворожих зазіхань, правоохоронці забезпечують систематичний моніторинг дотримання обмежень воєнного стану, контролюють міграційні процеси, а також здійснюють заходи щодо виявлення можливих пособників ворога та осіб, причетних до діяльності російських диверсійних груп.

Для затримання агентів агресора та їх подальшого конвоювання до спеціальних та судових установ конвойна служба управління превентивної діяльності обласної поліції постійно удосконалює прийоми тактико-спеціальних заходів, з урахуванням вимог воєнного часу. Усі заходи, що реалізуються правоохоронцями (превентивні, оперативно-слідчі й тактичні), мають на меті – запобігти можливим загрозам та забезпечити оперативне реагування на будь-яку кризову ситуацію.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу, суворо дотримуватися встановлених правил, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських, які виконують покладені на них службові обов'язки, та оперативно інформувати правоохоронні органи про підозрілих осіб.

Вдячні громадянам за розуміння та співпрацю! Слава Україні!

#Stoprussia

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

поліція
новини
stoprussia