Завдяки спільним зусиллям поліції, ЗСУ, СБУ, тероборони та громадськості рівень злочинності в області зменшився майже на 70% – Євген Рогачов

stoprussia

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив: «Ми продовжуємо працювати в умовах воєнного стану 24/7. Виявляємо агентів ворога та мародерів, супроводжуємо колони евакуйованих людей із місць запеклих боїв, надаємо допомогу переселенцям та місцевим мешканцям, підтримуємо правопорядок в області, несемо службу на блокпостах та виконуємо інші важливі для країни і суспільства завдання. Також у тергромадах області цілодобово працюють поліцейські офіцери, які разом із місцевими громадськими формуваннями забезпечують правопорядок на територіях обслуговування. Вони миттєво реагують на всі виклики громадян та надають допомогу тим, хто цього потребує. Завдяки спільним зусиллям поліції, ЗСУ, СБУ, прокуратури, тероборони та громадськості рівень злочинності в області від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну зменшився майже на 70 %».


Нагадуємо, що у випадку виникнення надзвичайних чи підозрілих ситуацій потрібно одразу повідомляти на спецлінію «102», а також на створені додаткові канали для звернень до поліції у застосунку чат-бот Телеграм: @Police102Poltava та месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області.
Ми працюємо заради вашої безпеки! Разом ми непереможні! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Полтавщини

поліція
новини
stoprussia