У Полтаві 18-річна дівчина побила 80-річну бабусю

ТТУ

Відділенням поліції № 1 міста Полтава розпочате кримінальне провадження відносно дівчини, яка побила 80-річну сусідку по під’їзду. Від отриманих ударів руками, жінка зазнала серйозної травми. 


Перебуваючи напідпитку, дівчина випадково зустріла стареньку на вулиці біля під’їзду і почала з’ясовувати стосунки: спочатку словами, а потім у хід пішли й кулаки.
У конфлікт вчасно втрутились сусіди, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Люди відтягнули дівчину і стали на захист старенької. Кримінальне провадження поліцією розпочате за частиною 2 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я). Санкція даної статті передбачає покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправних робіт на строк до одного року, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

 


За матеріалами відділення поліції №1 Полтави