Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили близько півтисячі автомобілів та понад 1700 підозрілих осіб

Інформація

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:
«Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 455 транспортних засобів, встановили 1720 підозрілих осіб. Понад 40 громадян були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності».

Слід відзначити, що більшість громадян, які потрапили до поля зору правоохоронців, порушили обмеження комендантської години.

Це привід нагадати, що в Полтавській області, з 19:00 до 06:00, категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не стосуються випадків, коли необхідно дістатися до сховища під час тривоги! Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Також  радимо чітко виконувати вказівки військових та правоохоронців на укріплених контрольно-пропускних пунктах. Порядок дій громадян на блок-посту дивіться у відеопораднику поліції Полтавщини.

Сумлінне виконання визначеного порядку дій з вашого боку допомагає нам ефективно виконувати свою роботу!  Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

 

поліція
новини
stoprussia