На Полтавщині правоохоронці попереджають населення про посилену відповідальність за випалювання сухої рослинності

Інформація

В області тривають спільні рейди поліції та рятувальників, спрямовані на інформування населення про юридичні наслідки самовільного випалювання стерні та залишків рослинності, попередження таких фактів, а також вчасного їх виявлення та реагування відповідно до вимог чинного законодавства в умовах воєнного стану.


Нагадаємо, поліція спільно з рятувальниками посилили контроль за дотриманням заборони щодо самовільного випалювання сухостою та залишків рослинності. Ці заходи обґрунтовані не тільки загрозою виникнення пожеж, але й небезпекою створення ситуацій, що під час війни можуть сприйматися органами правопорядку та рятувальниками як фактор інших загроз для населення, об’єктів і територій.

Довідково! За даними Головного управління ДСНС області рятувальники минулої доби ліквідували 24 пожежі, якими знищено близько 40 гектарів сухої рослинності


Як зазначив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов, у разі виявлення випадків самовільного випалювання рослинності та її залишків органи правопорядку реагуватимуть жорстко, відповідно до вимог законів, з урахуванням воєнного стану. Головний поліцейський області наголосив: «До осіб, які порушать заборону, будуть застосовані не тільки заходи адміністративного або кримінального впливу (стаття 77-1 КУпАП та, відповідно, стаття 245 Кримінального кодексу України), але й додаткові види відповідальності».

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(Фото Кременчуцького районного управління поліції)

 

 

поліція
новини