Поліцейські Полтавщини вилучили два автомобілі у нетверезих водіїв

Інформація

За минулу добу на Полтавщині патрульні поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. На порушників складені адмінматеріали за статтею 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нетверезих водіїв, які керували автомобілями Audi-A6 та Subaru Forester поліцейські виявили у Полтаві та Полтавському районі.  

Віталій Мельничук, начальник Управління патрульної поліції Полтавщини, зазначив: «Вилучені у нетверезих водіїв транспортні засоби розміщуються на майданчику тимчасового тримання до часу їх передачі для потреб оборони України. Такі дії визначаються Законом України "Про передачу, примусове відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану".

Нагадаємо, на Полтавщині, згідно рішення Ради оборони області, за керування транспортними засобами в стані сп’яніння конфісковуватимуть автомобілі та передаватимуть їх для фронту.

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

поліція
новини