Працівники управління ДВБ Нацполіції в Полтавській області, спільно із прокуратурою та ДБР встановили особи патрульних поліцейських, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочину

Інформація

У Кременчуці працівники Управління внутрішньої безпеки в Полтавській області Національної поліції України, спільно із працівниками ДБР та прокуратури, встановили чотирьох патрульних поліцейських, які підозрюються у нанесенні тілесних ушкоджень та заволодінні коштами й особистими речами місцевого чоловіка.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень). Санкція статті передбачає від 3-х до 8-ми років позбавлення волі. 
«Я особисто, члени колегії та весь особовий склад поліції Полтавщини,  засуджуємо будь-які протиправні дії працівників правоохоронних органів, а тим більше такі, що пов’язані з насильством відносно наших громадян. Таким особам не місце в поліції. І до таких не буде ні жалю, ні розуміння. Ми співчуваємо потерпілому чоловікові і дякуємо, що не промовчав. Лише разом із громадою ми зможемо належним чином контролювати законність дій своїх підлеглих та очистити відомство від перевертнів», - зазначив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін.

Відділ комунікації поліції Полтавської області