Керівники поліції Полтавщини відвідали колег, які несуть службу в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил

АТО/ООС

За дорученням начальника Главку поліції Полтавщини, делегація ГУНП на чолі із заступником поліції області Максимом Ахрамєєвим 8 липня відвідала колег, які несуть службу в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на сході України.  


Від імені колегії обласної поліції бійців привітали із 6-ю річницею Нацполу, вручили від начальника ГУНП Івана Вигівського подяки та пам’ятні знаки «Захисник Вітчизни», передали гостинці з полтавського краю та подякували за віддану службу українському народові.

Звертаючись до особового складу Максим Ахрамєєв зазначив, що керівництво поліції області пишається роботою кожного свого працівника, який чесно й віддано служить Україні, захищає суверенітет держави та  активно протидіє злочинним посяганням на права і свободи людей.
Також заступник начальника Главку особисто поспілкувався із бійцями, ознайомився із організацією несення служби особовим складом, їх побутовими умовами та матеріально-технічним забезпеченням. Під час спілкування він зазначив, що керівництво області до дня поліції вручило батальйону «Полтава» новий автомобіль і прикладе максимум зусиль, щоб і надалі забезпечувати колег всім необхідним для якісного та ефективного виконання покладених на бійців  обов’язків.


Насамкінець Максим Ахрамєєв націлив особовий склад на суворе дотримання заходів особистої безпеки, дисципліни й законності та наголосив на важливості взаємопідтримки, взаємодопомоги та злагодженості дій в колективі зведеного загону.


Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

поліція
новини