На Полтавщині 7-річна дитина через образу на матір втекла за 10 кілометрів від домівки: поліція вивчає умови життя та виховання дитини

Діти

Дівчинку на узбіччі дороги, в селі Петрівці Миргородської територіальної громади побачив депутат Хорольської міської ради. Це сталося 12 липня, близько 20:30. Чоловік побачив дитину на проїзній частині та повідомив до поліції. Дівчинка зупиняла попутній транспорт з намірами доїхати до курортного містечка, Миргорода.

Працівникам слідчо-оперативної групи та інспектору ювенальної превенції дівчинка пояснила, що наважилася на небезпечну «подорож» через образу на матір. Як з’ясувалося дитина йшла до тітки, яка мешкає у Миргороді, що за 10 кілометрів від її села.

Як повідомила Яна Захода, ювенальна поліцейська Миргородського райвідділу поліції, матір навіть не шукала доньку. Коли до неї завітали поліцейські, вона не змогла пояснити обставини зникнення дитини через стан алкогольного сп’яніння.

На часі поліцейські збирають матеріали за фактом ухилення матері від виховання дитини та забезпечення їй належних умов утримання. Відповідну інформацію надано до служби у справах дітей. До прийняття правового рішення стосовно матері, дівчинку довірили доглядати тітці.

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)

 

поліція
новини
діти