Поліцейські Полтавщини взяли участь у акції «Відведи дитину до школи»

Діти

Перший дзвоник пролунав для учнів 610-ти навчальних закладів сьогодні, 2-го вересня.

Саме цього дня в усіх населених пунктах регіону до навчальних закладів завітали учні, батьки, вчителі та гості. Безпечний рух та правопорядок у місцях проведення масових заходів забезпечили працівники районних відділів та відділень  поліції. 


З метою створення комфортних та безпечних умов для дітей, маршрути патрульних  нарядів поліції будуть максимально наближені до навчальних закладів.

м. Полтава

м. Кременчук

м. Лубни

м. Миргород

Карлівський район

Гадячський район

Великобагачанський район

Кобеляцький район

Кременчуцький район

Глобинський район

Лохвицький район

Шишацький район

Шановні батьки! 

Пам’ятайте, що ви є авторитетом для своїх дітей. Тож додатково розтлумачте їм вимоги Правил дорожнього руху, нагадайте правила безпечної поведінки в школі та  побуті.  Виберіть з дітьми безпечний маршрут із дому до школи і в зворотному напрямку та разом пройдіться ним. Особливу увагу зверніть на небезпечні ділянки, інші ймовірні ризики та навчіть дітей правильно реагувати під час виникнення будь-яких проблем. Зорієнтуйте дітей, що у разі найменшої небезпеки потрібно негайно звернутися за допомогою до поліцейського, або зателефонувати 102. Ми завжди поруч!  

 
Принагідно поліція Полтавщини вітає всіх із Днем знань та початком нового навчального року! Школярам бажаємо блискучих успіхів у навчанні, творчих перемог, добра та миру! 


Відділ комунікації поліції Полтавської області 
 

поліція
новини