Ювенальна поліція Полтавщини провела профілактичну зустріч з дітьми початкових класів

Діти

Сьогодні, 25-го червня, в приміщенні центральної бібліотеки міста Полтава Ірина Москаленко, начальниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавської області, спільно з Дар’єю Приходько, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Полтавського районного управління поліції, зустрілися з вихованцями пришкільного табору Полтавської загальноосвітньої школи №19 (учні 1-4-х класів).  

Поліцейські роз’яснили дітям їх права та обов’язки, а також детально обговорили правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку.

У рамках проекту «Жива бібліотека» Ірина Москаленко виконала роль «живої книги», відповівши на питання дітей про себе, про поліцейську професію,  а також поділилася цікавими історіями, пов’язаними з роботою.

Окремо поліцейські акцентували увагу дітей на важливості дотримання правил дорожнього руху. Пояснили значення основних дорожніх знаків, які повинні знати пішоходи та велосипедисти, а також розповіли про важливість використання автокрісел та пасків безпеки в автомобілі.

Крім того дітям нагадали і про правила безпечної поведінки під час проведення дозвілля біля водойм, під час ігор у дворах та в побуті.

Для кращого засвоєння отриманої інформації, з дітьми провели тематичну вікторину на теми:  «Коло безпеки» та «Права дитини».

Ірина Москаленко зазначила: «Зустрічі у такому форматі навчають дитину міркувати, відповідати на питання, пояснювати свою думку. Це допоможе сформувати у дитини власну точку зору, буде сприяти розважливості, розвивати індивідуальність. Під час гри «Коло безпеки» ми даємо дітям своєрідні інструкції як діяти у разі небезпеки, проговорюємо різні ситуації та шляхи виходу з них. Дитині треба навчитися взаємодіяти з іншими людьми, знаходити компроміси, шукати вихід із конфліктних ситуацій. Малюк повинен уміти співпрацювати та діяти в команді. Ці якості є важливими в сучасному світі».

Відділ комунікації поліції Полтавської області

 

поліція
новини
діти