Для поранених поліцейських провели сеанс каністерапії на базі Кінологічного центру поліції Полтавщини
У терапевтичному заході взяли участь бійці Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», які проходять відновлення після важких поранень. Унікальність заходу полягає в поєднанні каністерапії з класичними психотерапевтичними та психологічними практиками. З воїнами працювали відомчі психологи й кінологи разом з німецькими та бельгійськими вівчарками.
Як повідомила керівниця відділу психологічного забезпечення поліції Полтавщини Олена Демяник, перед початком фахівці провели експрес-скринінг емоційного стану бійців, щоб наприкінці порівняти результати. «Отримані дані виправдали наші очікування. Це дійсно дуже ефективний захід, який суттєво покращує емоційний стан наших бійців», – зазначила Олена Демяник.
Штурмовик бригади «Лють» на псевдо SLAM підтвердив слова фахівців. Він вважає, що такі заходи дуже потрібні пораненим захисникам і висловив надію на подальший розвиток цього проєкту. В майбутньому поліцейський хотів би побачити цуценят, що зробило б процес каністерапії ще цікавішим та більш ефективним.
Очільниця психологічної служби наголошує, що каністерапія стає важливим інструментом психологічної підтримки в Україні, яка бореться з агресором. Вона не лише допомагає військовим, поліцейським та постраждалим від війни подолати стрес, але й має великі перспективи розвитку як частина реабілітаційних програм для людей, що зазнали психологічних травм.
Відділ комунікації поліції Полтавщини