Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Для того, щоб правоохоронна діяльність відповідала вимогам суспільства, потрібно впроваджувати найкращі практики та інноваційні кейси, що базуються на цифрових технологіях – Іван Вигівський
Опубліковано 21 квітня 2021 року о 18:56

Начальник поліції Полтавщини 21 квітня з робочим візитом відвідав підрозділи поліції Кременчуцького району. Іван Вигівський сьогодні побував у Кременчуцькому райуправлінні поліції й підпорядкованих відділеннях поліції № 1 та 2 у Кременчуці, а також у відділі поліції № 2 (Горішні Плавні). Одночасно перевірив стан дотримання прав людини в горішньоплавнівському ізоляторі тимчасового тримання та санітарно-побутові умови, в яких утримуються затримані та арештанти.

Очільник поліції області проаналізував криміногенну обстановку, стан протидії злочинам та правопорушенням, зокрема браконьєрствам на водоймах під час нерестової заборони. Серед інших пріоритетних питань, що були розглянуті під час візиту: рівень співпраці поліції з органами влади та місцевого самоврядування, стан реалізації безпекових проєктів в територіальних громадах («Безпечне місто», «Безпечний район», «Безпечне село», «Поліцейський офіцер громади»), матеріально-технічна база районних підрозділів поліції та організація діяльності груп реагування (зокрема, на факти домашнього насильства).

  • Довідково. З початку 21-го року Кременчуцьким райуправлінням зареєстровано 1 076 кримінальних правопорушень, з-поміж яких понад 250 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Більше ніж 116 осіб отримали підозри у скоєнні кримінальних правопорушень. До суду спрямовано понад 250 обвинувальних актів закінчених кримінальних проваджень.
  • За три місяці цього року сектором поліцейської діяльності на воді спільно з громадським формуванням  та держрибінспекцією проведено 65 рейдів на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпродзержинському водосховищі та річках Дніпро, Сула, Псел й Ворскла в межах Полтавської області. За результатами заходів відкрито 15 кримінальних проваджень. 12 з яких – за фактами незаконного зайняття рибним промислом (ч.1 ст. 249 Кримінального кодексу України), решта – порушення правил використання надр (ст. 240 КК України) та незаконної порубки дерев (ст.246 КК України).

За підсумками візиту полковник поліції провів координаційну нараду для керівників, під час якої визначив основні напрями запобігання й протидії правопорушенням, усунення негативних факторів, що їм сприяють, та шляхи удосконалення правових заходів, спрямованих на підвищення ефективності діяльності поліції.

Головний поліцейський області подякував керівникам підрозділів, які продемонстрували належну організацію роботи та успішну реалізацію пріоритетних завдань, визначених Національною поліцією України. Водночас, вказавши окремим начальникам відділів та відділень поліції на виявлені під час візиту недоліки, встановив строки для їх усунення.

Іван Михайлович наголосив:
«Проаналізувавши стан діяльності поліцейських підрозділів Кременчуцького району, можу сказати, що нам є над чим працювати. Нам належить активізувати діяльність із реалізації сучасних проєктів, що покликані створити умови для захисту прав та інтересів громадян й покращити якість послуг для населення. Зокрема, розвивати та удосконалювати механізм протидії домашньому насильству шляхом напрацювання дієвого алгоритму взаємодії уповноважених суб’єктів. Спільно з органами влади, місцевого самоврядування та громадськістю докласти зусиль для втілення в кожній тергромаді проєкту «Поліцейський офіцер громади», а також розширити географію встановлення систем відеонагляду. Для того, щоб правоохоронна діяльність відповідала вимогам суспільства, потрібно впроваджувати найкращі практики та інноваційні кейси, що базуються на цифрових технологіях».

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux