Минулої доби на Полтавщині сталися 3 ДТП, в яких 2 особи загинули, 1 – отримала травми
За трьома зареєстрованими фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Дві смертельних дорожньо-транспортних пригоди сталися у Полтавському та Гребінківському районах.
Так, у Полтавському районі, о 18:30, на 349 км автодороги «Київ – Харків», відбулося зіткнення вантажного автомобіля «ТАТА», під керуванням 31-річного мешканця м. Харків, з легковиком «ВАЗ-2104».
Унаслідок ДТП 63-річний водій ВАЗу, мешканець м. Полтава, отримав тілесні ушкодження несумісні із життям.
О 22:36, на автодорозі «Гребінка – Майорщина», внаслідок з’їзду у кювет і зіткнення з деревом отримав смертельні травми 50-річний водій «ВАЗ-2121», мешканець м. Харків.
А в селищі Велика Багачка, о 15:42, 46-річний водій «Lada Priora» допустив наїзд на велосипедиста. 43-річного чоловіка з відкритим переломом гомілки ушпиталено до Центральної районної лікарні.
За зареєстрованими фактами розпочаті досудові розслідування за ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
За трьома фактами, внесеними до ЄРДР за ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, проводяться процесуальні дії.
Відділ комунікації поліції Полтавщини