Граната в руках нетверезого чоловіка: у Диканській громаді поліцейські запобігли потенційній загрозі
Подія сталася в одному із сіл Диканської громади. До поліції надійшло повідомлення про чоловіка з гранатою у приватному будинку.
На місце негайно прибули слідчо-оперативна група та бійці роти поліції особливого призначення ГУНП Полтавщини.
У помешканні знаходилися 55-річний чоловік, дві жінки та малолітня дитина. Спецпризначенці оперативно й обережно нейтралізували потенційну загрозу.
Попередньо встановлено, що чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, демонстрував боєприпас своїй дружині та її подрузі. За наявною інформацією, граната могла здетонувати через необережне поводження.
Під час невідкладного обшуку правоохоронці вилучили боєприпас.
За цим фактом слідчі відділу №2 Полтавського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження з боєприпасами. Фігуранту вже вручили підозру. Тривають слідчі дії.
Поліція наголошує: незаконне зберігання боєприпасів становить реальну загрозу для життя і здоров’я людей. Навіть один необережний рух може призвести до трагічних наслідків.
Нагадуємо: громадяни, які добровільно здають незареєстровану зброю або боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.
Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет:
- не торкайтеся та не переміщайте його;
- не намагайтеся розібрати чи використати небезпечний предмет;
- негайно повідомте поліцію за номером 102 або 112.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського РУП та РПОП)