Інтернет без пасток: у Миргороді поліцейська провела для школярів квест із кібербезпеки
Учні вчилися, як безпечно користуватися інтернетом і соціальними мережами, розпізнавати кіберзагрози та не потрапляти у пастки кібершахраїв.
Інспекторка сектору «Служба освітньої безпеки» Миргородського райвідділу поліції Анна Фесенко провела для п’ятикласників Миргородського ліцею імені Івана Андрійовича Зубковського цікавий та пізнавальний квест на тему «Кібербезпека».
Під час гри школярі вчилися, як безпечно користуватися інтернетом і соціальними мережами, розпізнавати кіберзагрози та не потрапляти у пастки кібершахраїв. Діти виконували завдання, шукали відповіді на питання й активно ділилися власним досвідом користування онлайн-сервісами.
Особливу увагу поліцейська приділила темі протидії вербуванню ворожими спецслужбами неповнолітніх у мережі та втягуванню їх у протиправну чи терористичну діяльність. Учні дізналися, як діяти у разі надходження підозрілих пропозицій від невідомих осіб і до кого звертатися по допомогу.
Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)
