На Полтавщині поліцейські Кременчуцького райуправління поліції провели превентивні заходи серед місцевого населення, спрямовані на запобігання випадкам незаконної експлуатації людей.
Нагадаємо, інформаційна кампанія стартувала 18 жовтня на центральному автовокзалі Полтави. Мета інформаційної кампанії – поінформувати якомога більше громадян про випадки торгівлі людьми, прихованого рабства та куди звертатися за допомогою у разі виявлення такої небезпеки.
Профілактичні заходи також відбулися на території Кременчуцького району. З місцевим населенням спілкувалися оперативники, дільничні офіцери та ювенальні поліцейські Кременчуцького районного управління поліції.
Під час зустрічей поліцейські розповіли про факти торгівлі людьми та трудового рабства як на території України, так і за її межами. Також поліцейські вручили громадянам тематичні листівки з профілактичною інформацією та порадами, як безпечно здійснювати пошук роботи в соціальних мережах.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)