Повідомлення про зникнення двох дітей надійшло до відділення № 2 (м. Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції 10 лютого, близько 10:40. Мати повідомила, що близько 8-ої ранку 17-річний син та 15-річна донька пішли до місцевого магазину в м. Заводське та не повернулися. Поліція негайно розпочала пошуки неповнолітніх.
Олександр Мелашенко, начальник відділення № 2 (м. Лохвиця) Миргородського районного відділу поліції, повідомив:
«До пошуків брата із сестрою залучили мобільні екіпажі патрульної поліції та слідчо-оперативну групу, а також орієнтували особовий склад територіального підрозділу. Менш ніж за пів години поліцейські виявили зниклих на одній з вулиць Заводського. З дітьми все добре – вони під наглядом батьків».
Порада! Яку інформацію потрібно повідомити поліцейським, якщо зникла дитина, щоб пришвидшити її розшук:
- час, місце, обставини зникнення дитини, індивідуальні особливості дитини, її уподобання, фізичний та психічний стан на момент зникнення, розповісти про взаємовідносини, що склалися у дитини в сім'ї;
- надати фото дитини, інформацію щодо особливих прикмет зовнішності, одягу та речей, які були в дитини на час зникнення;
- надати інформацію про родинні, шкільні й позашкільні зв'язки, а також контакти щодо зниклої дитини в соціальних мережах;
- за наявності мобільного телефону, надати його IMEI та номер абонента.
Бережіть своїх дітей!
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)
![](rozshyk120224.jpg)