На Миргородщині поліція встановлює обставини спричинення тілесних ушкоджень працівнику екстреної медичної допомоги
24 травня близько 17:40 години до поліції надійшло повідомлення від медиків, що в селі Малі Сорочинці Миргородського району невідомий чоловік завдав тілесних ушкоджень лікарю виїзної бригади екстреної медичної допомоги. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції.
Попередньо встановлено, що для надання допомоги жінці до вказаного населеного пункту прибули медики. На місці виклику між 67-річним лікарем та чоловіком пацієнтки (1972 року народження) виник конфлікт, під час якого місцевий житель спричинив медику тілесні ушкодження. Потерпілому надається необхідна медична допомога.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції Миргородщини вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Причини та обставини події встановлюються.
Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)