Напередодні Всесвітнього дня дитини, у рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», поліцейські Полтавщини провели для школярів «Уроки безпеки».
Заходи відбулися у Решетилівському ліцеї імені І.Л. Олійника, Піщанському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Полтавського району та у Градизькій загальноосвітній школі Кременчуцького району.
Під час зустрічі поліцейські роз’яснили учням основні положення «Конвенції ООН про права дитини», обговорили зі школярами тему «булінгу» та порадили куди звернутися у разі їх порушення.
Окрім цього, поліцейські розповіли дітям про основні Правила дорожнього руху та значення дорожніх знаків. Порадили юним пішоходам у темну пору доби носити на верхньому одязі та рюкзаках флікери, що відбивають світло.
Своєю чергою учні мали змогу приміряти поліцейське спорядження та посидіти за кермом службового автомобіля.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського та Кременчуцького районних управлінь поліції)