Під час зустрічі поліцейський-вибухотехнік розповів про види небезпечних предметів, продемонстрував муляжі бойових гранат, радіокерованих саморобних пристроїв та датчиків та акцентував увагу на заходах безпеки й тактиці поведінки з вибухонебезпечними предметами.
Навчання з основ вибухотехнічної та особистої безпеки із бійцями добровольчого формування «Легіон» Полтавської територіальної громади провів 9-го серпня заступник начальника відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Полтавській області майор поліції Артем Бондаренко.
Поліцейський обговорив із бійцями найважливіші заходи безпеки, яких слід дотримуватися при виявленні підозрілих або завідомо небезпечних предметів під час патрулювання вулиць населених пунктів або несення служби на блок-постах.
Артем Бондаренко зазначив: «З урахуванням реальних загроз, що виникли через широкомасштабне вторгнення російських окупантів в Україну, ми намагалися надати якомога більше корисної інформації про боєприпаси і відпрацювати з бійцями навички безпечного поводження з ними. Сподіваємося, що отримані знання убезпечать і бійців, і громадян від існуючих загроз під час війни».
Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією відділу вибухотехнічної служби ГУНП)