На Полтавщині обговорили взаємодію поліції та Омбудсмана у сфері захисту прав людини
Представники Національної поліції та Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини обговорили співпрацю у питаннях захисту прав людини та контролю за умовами перебування затриманих осіб.
Робоча зустріч відбулася 25 червня за участі представниці Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Наталії Нечепуренко, відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання та моніторингу дій із затриманими поліції Полтавщини Руслана Шабельника та Представника Омбудсмана у Полтавській області Владислава Носенка.

Учасники обговорили, як посилити взаємодію між поліцією та представництвом Омбудсмана, зокрема під час моніторингу умов перебування затриманих осіб і реагування на можливі порушення прав людини.
Окрему увагу приділили обміну інформацією, проведенню моніторингових візитів та спільним крокам, спрямованим на підвищення стандартів дотримання прав людини в роботі поліції.
Учасники наголосили на важливості подальшої співпраці для вдосконалення механізмів захисту прав громадян та підвищення відкритості діяльності поліції.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За матеріалами ВОІТТМДЗ ГУНП)