Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Полтавщині поліцейські психологи навчають молодь арттерапевтичних технік самовідновлення в умовах воєнного стану
Опубліковано 12 січня 2023 року о 09:00

Фахівці психологічної служби поліції продовжують ділитися корисними знаннями й методиками подолання тривожних станів та емоційної напруги під час війни. Нагадаємо, різноформатні психологічні тренінги для населення організовані в рамках «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки», що реалізується на базі Міністерства внутрішніх справ, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.


«Каскад» тренінгових занять у новому році відомчі психологи Миргородського та Лубенського районних відділів поліції розпочали з арттерапевтичних технік самопідтримки для учнів Миргородського фахового коледжу ім. Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Лубенської загальноосвітньої школи № 7 ім. Героя України Віри Роїк.

Учасники опанували техніки зняття внутрішньої напруги та подолання негативних психоемоційних станів.  Відтепер на «озброєні» школярів ефективні вправи, що допоможуть швидко впоратися зі стресом: «Зображення мого дихання», «Створення безпечного місця» та «Скарбничка антитривожних думок». Окрім того, майбутні абітурієнти дізналися чимало нового про професію поліцейського та умови здобуття необхідної освіти.

Зауважимо, працівники відділу психологічного забезпечення обласного управління поліції на власному Telegram-каналі «Психологічна підтримка» радять всім, хто відчуває втому та моральне виснаження потурбуватися про себе. Як правильно це зробити? Пропонуємо скористатися одним із нещодавно опублікованих «рецептів»:

  1. Будьте добрими до себе! Це так, ніби бути собі другом, який любить, розуміє. Він доброзичливий, чесний і турботливий…
  2. Дотримуйтесь незмінних цінностей (незалежно від реалій сьогодення) – те, заради чого ми живемо, те, що завжди є і буде для нас найголовнішим.
  3. Гнучко організовуйте свій день – так, щоб знайти у щільному графіку час на власні потреби. 
  4. Поповнюйте власний психологічний ресурс за допомогою простих, але вельми необхідних для організму людини речей: сон, здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі, фізична активність, час з рідними та друзями, хобі та інші.
  5. Не соромтеся просити про підтримку (особливо у важкі часи)! Потрібно навчитися говорити про власні потреби, ділитися і радістю, і болем...
  6. Бережіть добрі стосунки, бо вони живлять нас. Мова про дружні та родинні взаємини, стосунки з колегами на роботі, у спільноті та у суспільстві в цілому. Ми сильні – коли ми разом.

Більше цікавої та корисної інформації для дітей та дорослих – на Telegram-каналі. Якщо вам потрібна персональна консультація, ви маєте можливість звернутися до спеціалістів через чат-бот поліції Полтавщини у Telegram. 

Відділ комунікації поліції Полтавщини

(За матеріалами відділу психологічного забезпечення ГУНП)



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux