Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Полтавщині поліцейські викрили працівницю ТЦК та СП в отриманні неправомірної вигоди за здійснення впливу

Опубліковано 05 березня 2026 року о 15:51

Слідчі Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області спільно з працівниками Полтавського Управління Департаменту внутрішньої безпеки під процесуальним керівництвом Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони задокументували факт отримання неправомірної вигоди працівницею одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Перший заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун повідомив: 

«За попередньою інформацією слідства, жінка 1983 року народження отримала неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення щодо встановлення інвалідності військовозобов’язаному з метою оформлення відстрочки від призову під час мобілізації для подальшого виїзду за кордон».

Фігурантку затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру. Тривають слідчі дії.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

За інформацією Кременчуцького райуправління поліції


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux