Напередодні канікул поліцейський офіцер Оржицької територіальної громади Тарас Ворона відвідав учнів Денисівської загальноосвітньої школи імені В.В. Лесевича. Тема зустрічі – безпека дітей під час дозвілля на осінніх канікулах.
Поліцейський наголосив дітям на неухильному дотриманні правил дорожнього руху та пожежної безпеки у побуті, а також пояснив, чому нехтування цих елементарних правил може призвести до негативних наслідків.
Окремо обговорили тему мінної безпеки. Поліцейський акцентував, що в жодному разі не можна чіпати вибухонебезпечні чи інші підозрілі предмети, та повідомив, куди потрібно звертатися у разі їх виявлення.
Також зі школярами обговорили тему заборони вживання алкогольних чи слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Поліцейський роз’яснив норми юридичної відповідальності, що настає у разі вчинення неповнолітніми кримінальних чи адміністративних правопорушень.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Лубенського райвідділу поліції)
![](uytt_2511.jpg)