Дорожньо-транспортна пригода сталася 1-го жовтня, близько 16-ї години, на автодорозі між селами Шилівка та Остап’є Решетилівської громади. Поліція розпочала кримінальне провадження.
За попередньою версією слідства, автомобіль «Daewoo Lanos», під керуванням 28-річного жителя села Шилівка, з’їхав у кювет та перекинувся. На момент ДТП в автомобілі, окрім водія, перебувало троє пасажирів, з яких тілесні ушкодження отримала 38-річна жителька села Шилівка. Медики доставили постраждалу до лікарні.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Решетилівської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило середнього ступеня тяжкості тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України.
Слідчі встановлюють обставини та причини ДТП.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)
![](dtp_021023.jpg)