Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Полтавщині поліція встановлює обставини смертельного ДТП, унаслідок якого загинула людина

Опубліковано 06 квітня 2025 року о 12:20

Дорожньо-транспортна пригода сталась 6 квітня близько 3:15 у селищі Опішня Зіньківської громади. Розпочато кримінальне провадження.

За попередньою версією слідства, мотоцикл Defiant, на якому перебували два 18-річних юнака під час руху здійснив падіння. На жаль, внаслідок ДТП, один з підлітків загинув на місці. Іншому - медики надали допомогу, обійшлося без госпіталізації.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Обставини та причини ДТП встановлює слідство.

 

Відділ комунікації поліції Полтавщини

(За інформацією Полтавського райуправління поліції та СУ ГУНП)


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux