На Полтавщині поліція затримала чоловіка за підозрою у вчиненні злочину щодо малолітньої дівчинки
17 травня близько 18-ї години до відділення №1 (Крюківський район) Кременчуцького районного управління поліції Полтавщини надійшло повідомлення від місцевої мешканки про вчинення протиправних дій щодо її малолітньої доньки в одному з мікрорайонів Кременчука. Поліція відкрила кримінальне провадження.
Отримавши повідомлення, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу.
Сергій Рекун, перший заступник начальника поліції Полтавщини повідомив:
«Під час проведення першочергових оперативно-розшукових та слідчих дій поліцейські встановили особу чоловіка, причетного до правопорушення. Ним виявився 42-річний місцевий мешканець. Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання судом запобіжного заходу».
За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування за ознаками частини 3 статті 15, частини 4 статті 152 (замах на зґвалтування малолітньої дитини) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)