На Полтавщині поліція затримала чоловіка за підозрою в замаху на вбивство працівника правоохоронного органу
Слідчі поліції Пирятинщини затримали 62-річного мешканця Чорнухинської тергромади за підозрою у замаху на вбивство працівника правоохоронного органу. За процесуального керівництва Пирятинського відділу Лубенської окружної прокуратури фігуранту повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Подія сталася 21 жовтня близько 16:00 в селищі Чорнухи Лубенського району. За попередньою інформацією слідства, 62-річний місцевий мешканець вистрелив у працівника сектору реагування патрульної поліції Чорнухинщини під час виконання поліцейським службових обов'язків. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Сергій Рекун, перший заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:
«Слідчі вилучили в правопорушника зброю та затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігуранту вже повідомлено про підозру у вчиненні кількох кримінальних правопорушень та вирішується питання щодо обрання йому судом запобіжного заходу".
За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Пирятинського відділу Лубенської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування в кримінальних провадженнях, відкритих за статтею 348 та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.
Санкція статті 348 ККУ передбачає позбавлення волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Лубенського райвідділу поліції)
