З 22 по 24 квітня на Полтавщині грубих порушень публічного порядку та надзвичайних подій під час поминальних заходів не допущено. Публічний порядок та безпеку громадян поблизу кладовищ в населених пунктах області забезпечили поліцейські, представники добровольчих формувань територіальних громад та громадських формувань.
Поліція Полтавщини вдячна громадянам за толерантність, високий рівень правової свідомості та відповідальне ставлення до рекомендацій щодо дотримання належного рівня безпеки в умовах війни.
Радимо й надалі не втрачати пильність, інформувати правоохоронців про підозрілих осіб, виявлені небезпечні предмети (зброю, вибухівку тощо), дотримуватися комендантської години та відповідально ставитися до сигналу «Повітряна тривога!».
Продовжуємо служити і захищати! Тримаємо стрій! Разом до перемоги!
Інформуємо, що для громадян цілодобово працює поліцейська спецлінія 102, а також працюють альтернативні канали для звернень до поліції у застосунку чат-бот Телеграм: @Police102Poltava та месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
![](kladoviwa_03.jpg)