Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Полтавщині водієві, причетному до смертельної ДТП повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід: поліція проводить розслідування

Опубліковано 27 вересня 2025 року о 16:14

Суд задовольнив клопотання слідчих і прокурора та взяв під варту без права внесення застави водія автомобіля Mitsubishi ASX 2000 року народження, який в керуючи транспортним засобом в стані сп’яніння 26 вересня на 362 кілометрі автодороги Київ-Харків виїхав за межі проїзної частини дороги, де зіткнувся із бетонним блоком та перекинувся.

Нагадаємо, унаслідок ДТП водія та пасажира автомобіля (2003 року народження) з тілесними ушкодженнями було доставлено до лікарні. Ще один 17-річний пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження від яких загинув на місці. 

Водієві повідомлено про підозру за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння, що спричинило загибель людини) та обрано судом запобіжний захід - тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Детальніше про обставини ДТП – у попередньому матеріалі.

Відділ комунікації поліції Полтавської області

офіційна інформація

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux