Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На водоймах Полтавщини поліція вилучила близько 370 метрів браконьєрських знарядь лову
Опубліковано 14 вересня 2024 року о 11:23

Поліцейські спільно з екологічною інспекцією вилучили з акваторії Сулинського заказника Кременчуцького водосховища три ятери довжиною 300 метрів та сітку довжиною близько 70 метрів.  Браконьєрські знаряддя лову працівники сектору поліцейської діяльності на воді, спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу, виявили під час профілактичного рейду в акваторії Сулинського заказника, в межах населених пунктів Липове-Святилівка-Бугаївка-Шушвалівка-Мозоліївка-Жовнино.  

Живу рибу, яка потрапила в браконьєрські пастки, випустили в природне середовище, а решту – передали для подальшої реалізації в дохід держави. 

Крім того, правоохоронці виявили два факти порушення правил навігації. На порушників складені постанови за частиною 1 статті 117 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Загалом, з початку дії воєнного стану складено 578 постанов.    

Нагадаємо, згідно з Правилами любительського рибальства забороняється лов водних біоресурсів сітками та пастками усіх типів та конструкцій, а також іншими сітковими знаряддями лову. 

Використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та передбачає штраф до 680 гривень, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів чи без такої.

Залежно від заподіяних збитків (а саме нанесення істотної шкоди), передбачена також кримінальна відповідальність за статтею 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що в період дії воєнного стану забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім суден підприємств, установ, організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах, а також спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, працівникам Національної поліції України, представникам Збройних Сил України та інших органів державної влади. Заборона поширюється на малі судна, моторні судна, прогулянкові вітрильні судна, прогулянкові судна, спортивні судна, швидкісні судна та спортивні судна, а також водні мотоцикли й засоби для розваг на воді.

Інформацію про порушення правил користування суднами на воді повідомляйте на спецлінію 102.


Відділ комунікації поліції в Полтавській області

(За інформацією сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції)



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux