На Полтавщині до Білицької гімназії №3 філії Білицького ліцею №1 завітали поліцейський офіцер громади капітан поліції Сергій Климань та інспекторка ювенальної превенції Полтавського районного управління поліції Карина Жирко. Поліцейські провели профілактичний урок для учнів під назвою «Наша безпека в наших руках».
Під час зустрічі офіцери поліції обговорили зі школярами правила безпеки у школі, побуті, а також на вулиці під час участі в дорожньому русі. Також для учнів проведена тематична вікторина. Об’єднавшись у групи, учні змагались між собою за першість у виконанні тестових завдань зі знання правил дорожнього руху, техніки пожежної безпеки та порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Окремо поліцейські наголосили старшокласникам на недопущенні вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, роз’яснили норми правової відповідальності у разі вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень.
Насамкінець зустрічі офіцери поліції акцентували школярам та педагогам на дотриманні правил безпеки в умовах війни та своєчасному реагуванні на сигнали повітряної тривоги.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)
![](kob56.jpg)