На Полтавщині з 1 квітня починає діяти заборона на вилов у нерестовищах риби та інших водних біоресурсів

Незаконний вилов риби

Заборона діятиме на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищі у межах адміністративної території Полтавської області – з 25 березня по 9 червня (включно). На інших рибогосподарських водних об’єктах  – з 1 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок з 1 квітня по 30 червня.

Звертаємо увагу, що на період масового ходу і нересту риби ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
-    використання плавзасобів (човнів) у місцях нересту (крім суден спеціально уповноважених органів);
-    промислове рибальство;
-    здійснення підводного полювання;
-    проведення змагань зі спортивного рибальства;
-    днопоглиблювальних, вибухових або інших робіт;
-    добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту риби.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах, в адміністративних межах населених пунктів.

Контролювати дотримання встановлених обмежень на водоймах Полтавщини не період дії нерестової заборони будуть водні поліцейські Кременчуцького райуправління спільно з дільничними офіцерами поліції, нарядами груп реагування патрульної поліції, спецпризначенцями батальйону поліції особливого призначення, із залученням військовослужбовців Національної гвардії.

Якщо ви стали очевидцем порушення правил рибальства та реалізації риби –  повідомляйте цю інформацію за номерами: 102 або (0536) 74-03-90, на електронну адресу [email protected] або за адресою: м. Кременчук, вул. Лікаря О.Богаєвського 15/50.

Правоохоронці закликають рибалок бути відповідальними та дотримуватися встановлених заборон під час нересту!

За інформацією Кременчуцького районного управління поліції

 

поліція
новини
нерест