Минулої доби на території області поліція оперативно розкрила 29 злочинів.
До Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло понад 690 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформації, що не належать до компетенції поліції.
Із загальної кількості повідомлень 282 мали ознаки кримінальних правопорушень.
Серед них:
- 50 крадіжок (зокрема, з квартир – 3, з житлових будинків – 7);
- 43 шахрайства;
- 16 наркозлочинів та інші.
Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію щодо місця перебування зниклих людей, а також відомі Вам обставини скоєння злочинів і порушень правопорядку: (0532) 56-22-33 або 102.