Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейська Полтавщини подолала 67 кілометровий марафон і здобула перемогу в змаганнях «Яремче Trail 2024»
Опубліковано 21 травня 2024 року о 12:27

Старший інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції Полтавської області Анжеліка Майборода здобула друге місце в трейловому забігові «Яремче Trail 2024», успішно подолавши найдовшу дистанцію в 67 кілометрів за 13 годин 29 хвилин та 47 секунд.

У місті Яремче 11 травня відбувся трейловий ультрамарафон «Яремче Trail 2024», в якому взяли участь 205 учасників з різних куточків України. За програмою змагань марафонці випробовували свої сили у чотирьох дистанціях на 12, 19, 42 та 67 кілометрів.

В рамках марафону лейтенант поліції Анжеліка Майборода подолала найбільшу дистанцію «Long 67km» (набір висоти 2872 м, найвища точка 1665 м), за маршрутом місто Яремче – гора Чорногориця – гора Аршечна - річка Зелениця – гора Малий Горган – гора Синяк – урочище Женець - полонина Явірник – місто Яремче.  У результаті змагань поліцейська зайняла друге місце серед жінок, успішно подолавши дистанцію 67 кілометрів за 13 годин 29 хвилин та 47 секунд.

Взяти участь в змаганнях Анжеліку мотивував документальний фільм «Ми були рекрутами» режисера Любомира Левицького. Фільм розкриває характер бійця 3-ї ОШБр, який пішки здолав 200 кілометрів, щоб вийти з Маріуполя.

На думку поліцейської: «Марафон або ультрамарафон - це не про спорт, а про боротьбу з собою як можливість відкрити в собі щось нове та випробувати себе. Я все життя була любителем, дев’ять років займалась боксом і шість років – легкоатлетичним бігом. До цього марафону у мене були тільки шосейні старти на 42 кілометри. Подолавши дистанцію 67 кілометрів я зрозуміла, що немає меж твоїх можливостей, якщо ти віриш в себе!».

Щиро вітаємо колегу з перемогою та бажаємо подальших успіхів у житті! Пишаємось! Так тримати!