Працівники відділу №2 (м. Глобине) Кременчуцького районного управління поліції провели превентивні заходи серед мешканців міста Глобине щодо запобігання злочинам, пов’язаним із торгівлею людьми, незаконною трудовою експлуатацією та іншим злочинам проти особи.
Профілактичні заходи відбулися в рамках інформаційної кампанії «ПРИДИВИСЬ», яка стартувала 18 жовтня. Головна мета кампанії – попередити кожного українця про наявні ризики, які можуть «ховатись» за обіцянками кращого життя.
Під час зустрічі поліцейські спілкувалися із перехожими, водіями транспортних засобів та працівниками підприємств, установ і організацій. Інспектори націлювали людей бути уважними при надходженні пропозицій про високооплачувану роботу. Надали рекомендації, як не стати жертвою злочину. Також поліцейські надали інформацію, куди потрібно звертатись за захистом у разі порушення прав людини.
Під час спілкування з громадянами правоохоронці роздали інформаційні листівки й пам’ятки з корисною інформацією та порадами.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)
![](torg_09.bmp)