Профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками відбулися в Полтавському навчально-виховному комплексі № 16, Полтавській загальноосвітній школі I-III ступенів № 3, а також в ліцеї № 31 та № 32 «Європейський» Полтавської міської ради.
Про особливості вступу та навчання в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання дітям розповідали представники Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ, працівники сектору організації відбору управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини та поліцейські сектору кадрового забезпечення Полтавського райуправління поліції.
До уваги майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського:
Зроби 3 простих кроки:
* Переходь на https://osvita.mvs.gov.ua
* Вибирай університет
* Надсилай документи.
Практичну та методичну допомогу кандидату на навчання можна отримати від працівників підрозділів кадрового забезпечення районних управлінь, відділів та відділень поліції Головного Управління Національної поліції в Полтавській області.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією СОВ Управління кадрового забезпечення
ГУНП в Полтавській області)
![](iop_1614.jpg)