Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейські Полтавщини здобули друге місце в чемпіонаті з тактичної стрільби Полтавської обласної організації ФСТ "Динамо" України
Опубліковано 22 березня 2024 року о 15:51

У Полтаві 21-го березня відбувся чемпіонат з тактичної стрільби Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. У змаганнях взяли участь 27 учасників.

У чемпіонаті з тактичної стрільби взяли участь працівники ГУНП в Полтавській області, Управління поліції охорони, Служби безпеки України, військової частини 3052 Національної гвардії України. Всього було заявлено 9 команд. До основної команди ГУНП увійшли заступник начальника поліції Полтавщини Борис Реутов, заступник начальника відділу професійного навчання Головуправління обласної поліції Андрій Черніков та старший інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції Полтавщини Юрій Григорчук.

Загалом за підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула команда Служби безпеки України, друге місце виборола команда ГУНП Полтавщини та третє місце посіла команда Управління поліції охорони.

Переможці та призери чемпіонату з тактичної стрільби в командному і особистому заліках отримали кубки, дипломи та медалі ФСТ «Динамо» України.

Вітаємо колег з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів! Слава Україні!