Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські служби освітньої безпеки Полтавщини провели уроки з безпеки для дошкільнят

Опубліковано 17 липня 2025 року о 11:14

Інспектори сектору «Служба освітньої безпеки» Лубенського райвідділу поліції упродовж тижня провели інтерактивні уроки з безпеки для вихованців закладів дошкільної освіти міста Лубен. 

Мета зустрічей - ознайомлення дошкільнят з основними правилами безпечної поведінки на дорозі, під час відпочинку на водоймах, у побуті та мінної безпеки.

Інспектори в ігровій формі пояснили малечі, як безпечно перетинати проїзну частину дорогу та значення дорожніх знаків для пішоходів. Поліцейські акцентували, що потрібно на своєму одязі носити світловідбивні елементи чи флікери аби бути помітним на дорозі для водіїв у темну пору доби.

Також, правоохоронці обговорили із вихованцями правила поводження поблизу водойм, надали кілька порад, які допоможуть зробити відпочинок безпечнішим, та наголосили, що без супроводу дорослих заборонено купатися у водоймах.

Крім того, поліцейські акцентували  на мінній безпеці та поінформували про алгоритм дій у разі сигналу «Повітряна тривога».

Дітям також нагадали, що заборонено чіпати підозрілі предмети та вибухонебезпечні пристрої, а разі їх виявлення потрібно негайно повідомляти дорослих та спеціальні екстрені служби – 101 (рятувальники) та 102 (поліція).



Відділ комунікації поліції Полтавщини 

(За інформацією Лубенського райвідділу поліції)


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux