Поліцейські служби освітньої безпеки Полтавщини знайомлять дітей із професією криміналіста
Інспектор сектору «Служба освітньої безпеки» Лубенського райвідділу поліції Владислав Мисник разом з колегою - спеціалістом-криміналістом провели профорієнтаційний урок для учнів Української класичної гімназії. Діти дізналися більше про поліцейську професію, ознайомилися із вмістом криміналістичної валізи та спробували себе у ролі спеціаліста-криміналіста.
Інспектор розповів учням, що професія криміналіста надзвичайно складна та має велике значення для поліцейської діяльності. Вона вимагає від спеціаліста відповідних знань та навичок, за допомогою яких вдається розкривати кримінальні правопорушення.

Зокрема, поліцейський пояснив, що спеціалісти-криміналісти завжди виїжджають на місце події і їхнє головне завдання - виявити та зафіксувати сліди злочину, у тому числі відбитки пальців, а також правильно упакувати речові докази.

Під час зустрічі школярі мали змогу побути у ролі спеціаліста-криміналіста та спробувати самостійно попрацювати з криміналістичною валізою, яка містить дактилоскопічний набір та необхідне приладдя для роботи на місці події.

Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Лубенського райвідділу поліції)